Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Przedszkolna codzienność

Czytaj więcej...Piękna pogoda, wesołe zabawy, radosne krzyki. Tak Kochani !! To nasza przedszkolna codzienność. Mimo wielu zakazów i obostrzeń nikt nie odbierze nam słodkiego czasu dzieciństwa. Nasze przedszkole z uszanowaniem wszystkich norm narzuconych  ze względu na COVID-19 umożliwia dzieciom wszechstronny rozwój i słoneczne chwilę.

Czytaj więcej...

Czerwiec 2020

Czytaj więcej...Każda , nawet najpiękniejsza podroż ma swój koniec. W piękny słoneczny czerwcowy dzień swoją przygodę z Przedszkolem "Pajacyk" zakończyła grupa ""Smyków"i "Bystrzaków" W tym szczególnym czasie udało się zorganizować uroczystość dla obecnych starszaków, w której wirtualnie wzięli udział rodzice.

Czytaj więcej...

Marzec/Kwiecień/Maj

Czytaj więcej...Czas pandemii był dla wszystkich zaskoczeniem. Nie odpuściliśmy jednak i wraz z naszymi wspaniałymi rodzicami rozwijaliśmy zainteresowania i umiejętności naszych przedszkolaków za pomocą nauczania zdalnego.

Czytaj więcej...

Myjemy Ręce

Czytaj więcej...W związku z sytuacja na świecie, uznaliśmy za właściwe przypomnienie podstawowych zasad higieny, a także wprowadzenie ćwiczeń dokładnego mycia rąk. Jest to kolejna okazją do wspaniałej zabawy z wykorzystaniem wody i mydła.

Czytaj więcej...

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.