Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Witamy w Nowym Roku Szkolnym

Czytaj więcej...Serdecznie witamy Przedszkolaków oraz ich Rodziców u progu nowego roku szkolnego 2019/2020.
Z zapasem sił, bagażem wakacyjnych przeżyć i masą ciekawych pomysłów ruszamy do pracy.  Szczególnie ciepło witamy dzieci i rodziców po raz pierwszy przybywających do naszego przedszkola. Jesteśmy przekonani, że trudne chwile rozstania i minuty wypełnione tęsknotą szybko ustąpią miejsca radosnej zabawie.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy w ciągu całego roku  samych pogodnych dni, nowych przyjaźni oraz radości we wspólnej zabawie. Rodziców zapraszamy do współpracy i zaangażowania w życie przedszkola.

Przedszkole na Medal, Nauczyciel na Medal

Czytaj więcej...Dnia 19.06.2019r. we Wrocławiu odbyła się Gala wręczenia nagród w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej. Duma nas rozpiera, a panią Martę jeszcze bardziej, że mogła odebrać obie nagrody- dla naszego przedszkola i dla siebie (Przedszkole na medal 2019 i nauczyciel wychowania przedszkolnego na medal) :)

Czytaj więcej...

Pożegnanie Ciekawskich

Czytaj więcej...Ostatni raz już parkiet w grupie Ciekawskich zapewnił taniec małych stóp. Dzisiaj nadeszła chwila pożegnania. Nie brakowało łez wzruszenia nawet u twardej Pani Gosi. Dzieci zaprezentowały program artystyczny i z gorącymi buziakami i uściskami pożegnalny wychowawce i załogę Przedszkola PAJACYK. Życzymy sukcesów w szkole i czekamy na Wasze odwiedziny.

Czytaj więcej...

Pożegnanie Bystrzaków

Czytaj więcej...Coś się kończy, a coś się zaczyna...Pożegnania nigdy nie są łatwe, ale dziś nadszedł moment uroczystego, wzruszającego występu Bystrzaków. Płakała pani Aga, płakały mamy, płakały dzieci... Jeszcze raz dziękujemy za piękne wspólne 4 lata :* :*

Czytaj więcej...

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.