1061135Każda , nawet najpiękniejsza podroż ma swój koniec. W piękny słoneczny czerwcowy dzień swoją przygodę z Przedszkolem "Pajacyk" zakończyła grupa ""Smyków"i "Bystrzaków" W tym szczególnym czasie udało się zorganizować uroczystość dla obecnych starszaków, w której wirtualnie wzięli udział rodzice.

Był to dzień wyjątkowy i obfitujący w wiele emocji. Była duma z osiągnięć absolwentów, Była radość z przepięknych prezentacji. I ogromny żal, że trzeba wypuścić takie zdolniachy dalej w świat. Dzieci otrzymały piękne pamiątkowe prezenty od Pani Dyrektor. Kadra zaś otrzymała kwiaty w podziękowaniu za troskę i trudy nauczania. Wszystkim ten dzień zapadnie w pamięć. Kochane Starszaki ! Zawsze czekamy na was w Przedszkolu. Odwiedzajcie Nas i chwalcie się sukcesami.