^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dyrekcja

Czytaj więcej...      Witam Państwa. Nazywam się Liliana Fodrowska, mam przyjemność być dyrektorem przedszkola "Pajacyk" w Zgorzelcu. Należę do grona szczęśliwych osób, dla których praca zawodowa jest prawdziwą przyjemnością. Kocham dzieci i pracuję z nimi od ponad dwudziestu lat, co daje mi wiele satysfakcji i radości.

     Jestem absolwentką kierunków: wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania oświatą. Ponadto posiadam także I Stopień Specjalizacji zawodowej z terapii pedagogicznej.

         

    Systematycznie biorę udział we wszelkiego rodzaju warsztatach, kursach i seminariach dotyczących pracy z dzieckiem przedszkolnym. Celem doskonalenia jest ciągły rozwój, zarówno wiedzy merytorycznej, jak również jej praktycznego zastosowania w pracy przedszkola.

       Jestem osobą spełnioną zawodowo jak i prywatnie, mamą dwóch córek, pasjonatką literatury i miłośniczką zwierząt.

Czytaj więcej...

Kadra

 Czytaj więcej...   Największym atutem naszej placówki są pracujące tu Panie. Zapewniają One naszym wychowankom nie tylko prawidłowy i wszechstronny rozwój, ale także otaczają ich troskliwą i życzliwą opieką. Tworzą ciepłą i rodzinną atmosferę starając się poznać każdego ze swoich wychowanków i zaspokoić jego indywidualne potrzeby. Wszystkie Panie posiadają kierunkowe kwalifikacje zawodowe. Wyróżnia je również wyjątkowa kreatywność i twórcze podejście do pracy z dziećmi. Znajduje to swoje odbicie w wysokich wynikach osiąganych przez naszych wychowanków w późniejszej edukacji szkolnej.

   

 

Jako zespół, pracownicy "Pajacyka" potrafią stworzyć dla swoich milusińskich przyjazne i lubiane przez nie miejsce, w którym oprócz  zabawy czeka na nich codzienne odkrywanie świata i radosna zabawa.

 

 

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.